6. ročník Memoriálů Karla Paďourka a Josefa Lukaščuka

with Žádné komentáře

Propozice ke stažení ve formátu .pdf
6. ročník Memoriálů Karla Paďourka a Josefa Lukaščuka

Seznam přihlášených:

1. LUKAŠČUK Josef TTV Bernburg MASTERS
2. MACHÁČEK Jan SKST Baník Most MASTERS
3. BOŘÍK Milan SKST Baník Most MASTERS
4. DRAŽAN Pavel SKST Trnovany KP-II
5. NIPL Jan SKST Trnovany KP-II
6. FENCL Jakub TTC Litvínov KP-II
7. KLOUČEK Luboš SKST Baník Most MASTERS
8. VYSKOČIL Michal TTC Roudnice MASTERS
9. VYSKOČIL Tomáš TTC Roudnice MASTERS
10. MIŠKOLCI Milan SKST Baník Most KP-II
11. MĚSTKA Petr SKST Baník Most MASTERS
12. Hofmann Martin st. SKST Baník Most KP-II
13. AJDINI Tereza TJ Krupka KP-II
14. BROŽEK Miroslav TJ Krupka MASTERS
15. MATAS Jan SKST Děčín MASTERS
16. SVĚCHOTA Vojtěch SKST Děčín MASTERS
17. TAUŠ Jiří SKST Děčín MASTERS
18. VONDRÁČEK Filip SKST Baník Most MASTERS
19. VONDRÁČEK Josef TJ Sokol Horní Jiřetín KP-II
20. BENCS Ladislav TTC Litvínov MASTERS
21. ŽIELINSKÝ Tomáš SKST Baník Most MASTERS
22. SCHMORANZ Pavel SKST Baník Most KP-II
23. LESKA Vojtěch TJ Sever Žatec KP-II
24. PISKÁČEK Ondřej TJ Sokol Horní Jiřetín KP-II
25. Maryško Jaroslav SKST Děčín KP-II
26. Hofmann Martin TJ Baník Březenecká MASTERS
27. KLOUČEK Pavel AC Sparta Praha MASTERS
28. BRŮŽKOVÁ Barbora KP-II
29. BAIER Miroslav TJ Lokomotiva Vršovice KP-II
30. HUDEČKOVÁ Hana TJ Aero Odolena Voda MASTERS
30. SCHMELZ Richard TJ Aero Odolena Voda MASTERS
31. KULÍŠEK Marek TJ Aero Odolena Voda MASTERS
32. BOCHŇÁK David TJ Aero Odolena Voda MASTERS
33. VANČURA Karel KP-II
34. HEJČ Antonín SKST Baník Most MASTERS
35. ČERVENÝ Miroslav TTV Bernburg MASTERS
36. PECH Martin TJ Sokol Horní Jiřetín KP-II
37. ŠTĚPÁNEK Jiří SKST Teplice KP-II
38. SOCHOR Karel SK Dubí KP-II
39. HEISSLER Ladislav SK Dubí KP-II
40. BROŽEK Michal Sokol Lány MASTERS
41. MORAVEC Ladislav Sokol Lány MASTERS
42. KOUTSKÝ Jaroslav TJ Sokol Třebívlice KP-II
43. RŮŽIČKA Jiří SKST Teplice MASTERS
44. HOLÁŇ Jan zahraničí MASTERS
45. WOZNICKI Patrik TTC Litoměřice MASTERS
46. SKOKAN Viktor TTC Litoměřice MASTERS
47. HERVERT Josef TTC Litoměřice MASTERS
48. MANDÍK Ladislav SKST Baník Most KP-II

Leave a Reply