Milan Bořík obhájil titul!

with Žádné komentáře

Stejně jako mládež si o titul Okresní přeborník 2017 zahráli v sobotu dospělí. Barvy SKST Baníku Most hájili tři hráči – Tomáš Žielinský, Antonín Hejč a Milan Bořík.

Naším největším želízkem v ohni byl vítěz z minulého roku Milan Bořík. Svůj titul dokázal bez problémů potvrdit a to když v základní skupině porazil 5 soupeřů a ztratil pouze jeden jediný set. V boji o medaile si poradil se dvěma litvínovskými hráči Vratislavem Čejkou a Lukášem Fenclem (oba 3:0 na sety). Ve finále ho čekal jeho bývalý týmový spoluhráč Josef Lukaščuk (nyní hrající v zahraničí) a ani zde Milan nezaváhal. Výhrou 3:1 si tak obhájil titul okresního přeborníka sezóny.

Jen o fous utekl postup do finálové čtveřice našim dalším dvěma zástupcům. Tomáš Žielinský po smolné prohře v koncovce pátého setu zůstal na nepostupovém třetím místě, stejně jako Antonín Hejč. Kluci si tak společně zahráli zápas o 5. místo, které získal výhrou 3:0 Antonín Hejč.

Na okresních přeborech nemohla chybět ani soutěž čtyřher. I zde byly barvy Baníku vidět na prvních příčkách. Tomáš Žielinský si společně s Milanem Boříkem odnášel zlatou medaili za první místo, když si ve finále poradili s dvojicí Josef Lukaščuk – Antonín Hejč.

Výsledky: RP_jednotlivců_Most_muzi_2017_-_18