2. ročník Memoriálu o putovní pohár Milana UBLANIČE

Dovolte mi, abych vás pozvala na druhý ročník velmi úspěšného Memoriálu Milana UBLANIČE. První ročník přivítal přes 60 účastníků z řad Milanových kamarádů a známých. Pojďte s námi znovu po roce uctít jeho památku.

*Na tento ročník jsme připravili i variantu pro více účastníků – pokud bude více než 40 přihlášených, odehraje se turnaj v tělocvičně vedle naší herny na 9 stolech. Sledujte naše webové a facebookové stránky pro více informací.

PROPOZICE

Milan UBLANIČ
Jméno muže, který znamenal ve spoustě lidských životů mnoho. Byl obětavým manželem, otcem, předsedou našeho oddílu a hlavně kamarádem. Nikdy nebyl lhostejný k někomu, kdo potřeboval pomoc v jakékoliv situaci. Podporoval lidi ve svém okolím, v cestě za jejich sny a pokud to bylo alespoň trochu v jeho silách, pomohl jim v ní. Ačkoliv on sám to v životě také neměl mnohdy jednoduché. Jeho neúnavný optimismus byl energií a vzorem pro nás všechny. Není jednoduché napsat, co vše pro nás Milan znamenal…

Proto chceme touto akcí vzdát Milanovi čest, víme, že se na nás stále dívá a drží nad námi svou ochranou „zlatou ručičku“. Z tohoto důvodu si přejeme, aby se turnaj nesl v přátelské a klidné atmosféře pod motty, které Milan ve svém životě vyznával a to:

-> Není důležitý cíl, za kterým jdete, ale ta cesta, po které jdete…
-> Není důležité jestli vyhrajete, nebo prohrajete – ale jak hrajete.
->Plzeňské pivo je všelék!

Milane, všichni Tě máme ve svých srdcích navždy.