Áčko je ve vedení 3. ligy

with Žádné komentáře

O víkendu se v mostecké sportovní hala hrál ligový stolní tenis. Tým SKST Baník Most „A“ si pod vedením kapitána Jana Macháčka vybojoval vedení v tabulce průběžného hodnocení 3. ligy.

V sobotu se představili proti týmu SF SKK EL Niňo Praha „F“. Utkání skončilo s výsledkem 10:5 pro domácí. Po úvodních čtyřhrách bylo skóre na zápasy 1:1, kdy naše nejlepší dvojice Macháček Jan-Bořík podlehli nasazenému páru EL Niňa a naopak nová dvojice Macháček Jiří-Bíma bez větších problémů vyhráli 3:1.

Po prvních dvouhrách jsme však soupeřům odskočili až na stav 5:2 a další průběh si naši pohlídali a nenechali jim žádnou šanci na přiblížení se a otočení skóre.

Nejlépe si v utkání vedl kapitán a to 100% úspěšností ve dvouhře.

Body: MACHÁČEK Jan 4; BÍMA Miroslav 2,5; BOŘÍK Milan 2; MACHÁČEK Jiří 1,5.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=268327

Na stejné vítězné vlně se nesl i nedělní zápas proti TJ Sokolu Roztoky. Úvodní čtyřhry zvládli naši bez větších problémů 3:0 na sety a vstoupili do utkání, jak nejlépe mohli. Po smolné prohře Milana Boříka 2:3 s Josefem Žáčkem hosté dotáhli stav utkání na 2:3. To nikoho nerozhodilo a další zbylé dvouhry si již většinou všichni ohlídali a porazili Roztoky celkově 10:4.

Velkou zásluhu na tomto velmi dobrém skóre měl benjamínek „A“ týmu Jiří Macháček se 100% úspěšností – gratulujeme.

Body: MACHÁČEK Jiří 3,5; BÍMA Miroslav a MACHÁČEK Jan 2,5; BOŘÍK Milan 1,5.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=268333

.