Milan Knebl je v TOP 30!

Úžasný úspěch pro Milana Knebla! Který zabodoval v soutěži „Díky, trenére!“. Díky, trenére je sportovně-společenská akce určená trenérům, kteří vedou pravidelně alespoň jednoho svěřence, jemuž je maximálně 15 let. Pořádá ji spolek Díky, trenére. Soutěž je určena trenérům od 18 let jakéhokoliv sportu, který zaštiťuje oficiální sportovní svaz.

Odborná porota vybírala 30 nejlepších trenérů z 1 000 nominací. A do této nominace se dostal i Milan!

A jak to vlastně funguje? První musí trenéra někdo nominovat, ať už z řad známých, rodičů či svěřenců, a to tak, že vyplní webový formulář. Trenér obdrží nominaci, a pokud s ní souhlasí, doplní další informace potřebné pro výběr komise. Poté se už jen čeká, zda vám přijde ten vytoužený email o postupu. S těmito třiceti finalisty se natočí krátký spot, který se umístí na webové stránky soutěže. Na trénink přijde odborná porota, která bude hodnotit práci s mládeží a vybere TOP10  trenérů, kteří budou pozváni na finálový den i se svými svěřenci, kde se soutěží o celkové pořadí – nejlepší trenér obdrží titul Trenér mládeže 2017, finanční příspěvek na chod jeho sportovního oddílu a pobyt či stáž ve sportovním centru.

Držte našemu trenérovi palce v dalším kole a pomozte mu dostat se dál! Stolní tenis a SKST Baník Most musí být vidět!

 

Článek zveřejněný na webu soutěže:

Milan Knebl

SKST Baník Most, Stolní tenis

Ke stolnímu tenisu mě přivedl otec a kamarádi ze školních tříd. Postupem času se ze mě stal nejen hráč, ale i organizační pracovník, uklizečka, dopravce atd. Ničeho ale nelituji.

Díky, trenére!