Mládeži se na okresních přeborech dařilo

with Žádné komentáře

Dne 15. 12. 2019 za pořadatelství SKST Baník Most proběhly ve Sportovní hale v Mostě „Okresní přebory mládeže“. Na přeborech se sešlo celkem 35 chlapců a dívek ze dvou nejúspěšnějších klubů SKST Baník Most a TTC Litvínov. Chlapci a dívky byli rozděleni podle narození do třech kategorií nejmladší žáci a žačky (celkem 9), mladší žáci a žačky (celkem12) a starší žáci a žačky (celkem 14). Chlapci a dívky byli nasazeni a rozlosování do skupin, kdy z každé skupiny postupovali první dva do pavouka, kde si to rozdali o vítěze a titul okresního přeborníka. Ostatní nepostupující sehráli tzv. útěchu a konečné pořadí.

V jednotlivých kategoriích bylo pořadí následující:

Nejmladší žáci: 1. místo – Vojtěch Plhák (SKST Baník Most), 2. místo – Richard Kaur (TTC Litvínov). Nejmladší žačky se turnaje nezúčastnily.

Mladší žáci: 1. místo – Jan Novotný (TTC Litvínov), 2. místo – Martin Le a 3. místo Tomáš Balín (oba SKST Baník Most).

Mladší žákyně: 1. místo – Barbora Růžičková a 2. místo – Natálie Gálová (obě TTC Litvínov)

Starší žáci: 1. místo – Ondřej Čmerda (TTC Litvínov), 2. místo – Jakub Hádl (SKST Baník Most) a 3 místo – Adam Hojdar (TTC Litvínov)

Starší žákyně: 1. místo – Zuzana Vobrubová, 2. místo – Adéla Němečková a 3. místo – Adéla Líbalová (všechny TTC Litvínov)

Závěrem je nutné poděkovat všem hráčům a hráčkám, též je potřeba poděkovat trojici rozhodčích, kteří celý turnaj úspěšně vedly, a to panu Vratislavu Čejkovi, paní Aleně Brožové a slečně Heleně Houdkové. V neposlední řadě je potřeba poděkovat klubu SKST Baník Most a za pořadatelství.