Na vánočním turnaji zářil Jan HOLÁŇ a Petr BOŘÍK

with Žádné komentáře

Letos se našeho tradičně netradičního turnaje zúčastnilo celkem 40 hráčů, z toho 27 v kategorii Masters a 13 amatérů.

Turnaj byl pojat ve smyslu „modrých pálek“, které nahradily reklamní pálky značky Würth. Každý tak měl stejné podmínky pro hru. Systém byl jednoduchý, hráči byli rozlosování do tabulek dle výkonnosti, první dva z každé skupiny pak postoupili do vyřazovacího pavouka. V kategorii Masters si nejlépe s „novou“ raketou poradil Jan Holáň a nenalezl zde přemožitele ani ve finále s loňským vítězem Pavlem Kloučkem. Třetí příčky obsadil Milan Bořík a Vráťa Skružný.

V kategorii Amatérů byl systém stejný. Zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé. Výborně si vedl Petr Bořík, pro kterého nebyl žádný soupeř překážkou, druhý skončil Richard Šťovíček a třetí místo si odnesl Radek Šulo společně s Petrem Bartesem mladším.

Jako vždy nemohla ani letos chybět soutěž čtyřher, kde se dvojice losovala tak aby v ní byl jeden amatér a jeden zkušený hráč. Nejlepší dvojicí po napínavém finále bylo duo Petr Bartes mladší a starší. Trochu zklamáni tak po finále byla stříbrná dvojice Jan Mandinec a Ladislav Mandík. Třetí místa si dělili dvojice Jan Macháček s Helenou Houdkovou a bratři Boříkové.

Ocenění si převzali i hráči útěchy Masters – 1. místo Antonín Hejč, 2. místo Filip Vondráček a 3. místa Ladislav Bencs a Josef Basák.

Na výsledky se můžete podívat ZDE
Více fotografií naleznete na našem Facebooku

Děkujeme všem za účast a budeme se znovu těšit zase někdy za zelenými stoly.