Přidej se ke sboru rozhodčích ČAST!

with Žádné komentáře

Baví Tě sledovat mistrovská utkání a chceš být i nápomocný svému oddílu? Rád by jsi byl součástí celostátních či dokonce mezinárodních turnajů?

Udělat si licenci rozhodčího není vůbec nijak složité. Na rozhodování u stolu při běžném mistrovském utkání Ti stačí licence C. Tyto zkoušky můžeš splnit z pohodlí domova a to po získání registračních údajů na http://mphxp2.xprofiler.ch/moodle/. Nastuduješ si pečlivě Soutěžní řád a Pravidla stolního tenisu, vyzkoušíš si demo test a poté se můžeš pustit do toho ostrého. Po jeho úspěšném splnění budeš zapsán/a do seznamu rozhodčích http://registr.ping-pong.cz/htm/rozhodci/ a v případě zájmu Ti bude vystaven certifikát rozhodčího.

Novinkou od letošní sezóny je, že platby za absolvování školení, či semináře se platí až poté, co uchazeč úspěšně splní daný kurz !!!

Pokud Tě rozhodování začne bavit, můžeš jet na školení a dále postupovat v získávání licencí a dostat se ke spoustě zajímavým zápasům, známým hráčům, trenérům.

Více informací si můžeš přečíst v Manuálu Manuál_E-learning_od_15.8.2018_final či ve směrnicích, které nalezneš na stránkách ČAST.

Tak neváhej a přidej se k nám! 🙂