Stolní tenisté získali cenné kovy na okresních přeborech

with Žádné komentáře

Znovu po roce se do mostecké sportovní haly sjeli okresní hráči stolního tenisu aby bojovali o titul Okresní přeborník roku 2017 ve všech mládežnických kategoriích.
SKST Baník Most zde reprezentovalo 6 hráčů. Naším nejmladším zástupcem, který poprvé hrál okresní přebory byl Šimon Vála. I přes trému z velkého turnaje Šimon bojoval za zeleným stolem výborně a obsadil krásné 6. místo.
I mezi mladšími žáky jsme měli želízko v ohni. Nejmladší ze stolně tenisové rodiny Šťovíčků, Richard, si vedl proti nelehkým soupeřům velmi dobře. Pod vedením svého trenéra a zároveň dědy v jedné osobě si na konci přeborů odnášel bronzovou medaili.
Starší žáci a dorostenci kvůli malé účasti hráli společně systémem „každý s každým“. Nejlépe si vedl Filip Vondráček, který přehrál všechny soupeře a zvítězil v obou těchto kategoriích. Daniel Pliska obsadil 5. místo ve starších žácích. Další cenné kovy si odnesli i dorostenci – i přes to, že David Záruba porazil Pavla Schmoranze při vzájemném zápasu 3:2 tak si bodově lépe v tabulce stál Pavel, který si tak odnášel stříbrnou medaili a David bronz.

Výsledky: okresni_prebory_2017