Aktuálně ...

„Áčko“ lídrem tabulky! Přijď je podpořit!
with Žádné komentáře

Po velmi vydařeném minulém víkendu a dvou vítězstvích na stolech hostů se kluci drží na prvním místě tabulky 3.ligy skupiny „B“. Od začátku sezóny ještě neprohráli! Přijď je podpořit příští víkend na domácí utkání. V sobotu od 15 hodin proti … Celý článek

Na okresním turnaji cinkaly medaile
with Žádné komentáře

Na první okresní turnaje se vydalo celkem 9 dětí z našeho oddílu (LOUCKÝ Matěj, BALÍN Tomáš, PLISKA Daniel, MAREŠOVÁ Nela, ZÁRUBOVÁ Eliška, SUCHÝ Matyáš, ŠŤOVÍČEK Richard, DOHNAL Dominik a HANDL Jakub). Celkem se do Litvínova sjelo 34 hráčů a hráček. … Celý článek

3.liga po víkendu bez porážky! 👏
with Žádné komentáře

Kluci si v sobotu bez problému poradili s týmem TTC Elizza Praha a to 10:1. V neděli bylo utkání o dost těžší, ale kluci ho zvládli výborně a vyhráli nad týmem TJ Sokol Michle 10:8. Aktuálně si tak drží 3.místo … Celý článek

 

 

Program a výsledky

3. liga mužů skupina B
1. kolo - 29. 09. 2018 14:004:10
TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Kryštof 0:3, Sysel Vojtěch 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 3:0, Vondráček Filip 1:2, Macháček Jan 2:1 
2. kolo - 30. 09. 2018 10:009:9
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Botka Jan 0:4, Macela Petr 4:0, Šťastný Vladislav 0:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Bořík Milan 2:2, Vondráček Filip 2:2, Macháček Jan 2:2 
3. kolo - 13. 10. 2018 15:0010:1
SKST Baník Most - TTC Elizza Praha C
čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 1:1, body hostů: Píša Radovan 0:3, Benák Vít 0:2, Zacharda Jáchym ml. 1:1, Benák Jan 0:2 
4. kolo - 14. 10. 2018 10:0010:8
SKST Baník Most - TJ Sokol Michle Praha
čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 0:4, Mandinec Jan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 4:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:3, Dorko Tomáš 1:3 
5. kolo - 27. 10. 2018 15:004:10
SK Štětí - SKST Baník Most
čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Libor 2:1, Ullman Miloslav 0:1, Dudek Jaroslav 0:3, Dvořák Milan ml. 1:2, Líska Tomáš 1:1, body hostů: Bořík Milan 1:2, Bíma Miroslav 3:0, Vondráček Filip 2:1, Macháček Jan 2:1 
6. kolo - 28. 10. 2018 10:009:9
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Filip 1:3, Woznicki Patrik 1:3, Hervert Josef 3:1, Hrnčíř Jan 3:1, body hostů: Bořík Milan 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Vondráček Filip 1:3, Macháček Jan 1:3 
7. kolo - 10. 11. 2018 14:002:10
SKST Děčín - SKST Baník Most
čtyřhry 0:2, body domácích: Sobíšek Martin 0:2, Grubr Vojtěch 0:1, Matas Jan 1:2, Svěchota Vojtěch 1:2, Tauš Jiří 0:1, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 2:1, Macháček Jan 2:0, Vondráček Filip 1:1 
8. kolo - 11. 11. 2018 10:002:10
TTC Ústí nad Labem - SKST Baník Most
čtyřhry 0:2, body domácích: Budinský Petr 0:2, Šulc Daniel 1:1, Fiklík Michael 0:3, Kváš Pavel 1:2, body hostů: Bořík Milan 3:0, Vondráček Filip 2:1, Bíma Miroslav 2:0, Macháček Jan 1:1 
9. kolo - 24. 11. 2018 15:006:10
SKST Baník Most - Loko Depo Liberec
čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Filip 1:3, Macháček Jan 1:2, Bořík Milan 0:3, Bíma Miroslav 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Bradáč Petr 3:1, Svatoš Roman 2:1, Batthyány Tibor 0:3 
10. kolo - 25. 11. 2018 10:007:10
SKST Baník Most - SKST Liberec D
čtyřhry 0:2, body domácích: Vondráček Filip 2:2, Bořík Milan 1:3, Macháček Jan 2:1, Bíma Miroslav 2:2, body hostů: Reliszka Jakub 3:1, Gireth Pavel 1:3, Rosu Robert Alexandru 3:1, Brožík Karel 1:2 
11. kolo - 08. 12. 2018 15:005:10
TJ Batesta Chodov - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Robert 1:2, Kruliš David 0:3, Hurban Nikola 1:2, Plaček Jaroslav 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 4:0, Vondráček Filip 2:1, Macháček Jan 2:1, Holovčák Jiří 1:2 
12. kolo - 12. 01. 2019 15:00 
SKST Baník Most - TJ Batesta Chodov
 
13. kolo - 26. 01. 2019 15:00 
SKST Baník Most - TTC Brandýs nad Labem
 
14. kolo - 27. 01. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
 
15. kolo - 09. 02. 2019 15:00 
TTC Elizza Praha C - SKST Baník Most
 
16. kolo - 10. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Michle Praha - SKST Baník Most
 
17. kolo - 23. 02. 2019 15:00 
SKST Baník Most - SK Štětí
 
18. kolo - 24. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TTC Litoměřice B
 
19. kolo - 09. 03. 2019 15:00 
SKST Baník Most - SKST Děčín
 
20. kolo - 10. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem
 
21. kolo - 23. 03. 2019 15:00 
Loko Depo Liberec - SKST Baník Most
 
22. kolo - 24. 03. 2019 10:00 
SKST Liberec D - SKST Baník Most
 
Divize
1. kolo - 06. 10. 2018 16:005:10
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B
čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 0:3, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Rovner Antonín 3:0, Klouček Luboš ml. 1:2, Šťovíček Petr 2:1 
2. kolo - 07. 10. 2018 10:0010:6
KST Jirkov A TECHNOLINE - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Feifrlík Marcel 2:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Malý Michal 1:2, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Bartes Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 0:4, Rovner Antonín 2:1, Šťovíček Petr 1:2 
3. kolo - 20. 10. 2018 10:009:9
SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A
čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Luboš ml. 3:1, Šťovíček Petr 2:2, Bartes Petr 2:2, Rovner Antonín 2:2, body hostů: Luňák Radek 1:3, Zedník Josef 2:2, Beneš Jiří 3:1, Smíšková Martina 1:3 
4. kolo - 21. 10. 2018 10:0010:5
SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A
čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří ml. 2:1, Rovner Antonín 2:1, Šťovíček Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Neumann Jan 1:2, Phanthe Dung 0:3, Neumann Martin 0:3 
5. kolo - 03. 11. 2018 16:0010:7
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Michal 2:2, Bencs Ladislav 2:2, Fencl Jakub 2:1, Beránek Miroslav 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Šťovíček Petr 1:3, Vaník Jiří ml. 1:1, Rovner Antonín 2:1, Klouček Luboš ml. 0:2 
6. kolo - 04. 11. 2018 10:0010:6
TJ Krupka A - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Brožek Miroslav 3:1, Pivoňka Jaromír 1:2, Ajdini Tereza 1:2, Vaniš Marek 3:1, body hostů: Klouček Luboš ml. 2:2, Vaník Jiří ml. 1:3, Rovner Antonín 3:0, Šťovíček Petr 0:3 
7. kolo - 17. 11. 2018 16:0010:5
SKST Baník Most B - TTC Litoměřice C
čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Petr 3:0, Rovner Antonín 2:1, Bartes Petr 2:1, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Pospíšil Václav 1:3, Jindřich Vít 1:2, Kopecký Filip 1:2, Chrvala Radovan 0:3 
8. kolo - 18. 11. 2018 10:0010:2
SKST Baník Most B - SKST Teplice A
čtyřhry 2:0, body domácích: Šťovíček Petr 2:0, Rovner Antonín 0:2, Bartes Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 3:0, body hostů: Rúža David 1:2, Růžička Jiří 1:2, Stehlík Petr 0:2, Černý Tomáš 0:2 
9. kolo - 25. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most C - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Mandinec Jan 3:1, Rovner Antonín 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2 
10. kolo - 02. 12. 2018 10:008:10
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most B
čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 1:3, Görner Darin 1:3, Vukliševič Zdeněk st. 1:3, Držálek Jan 4:0, body hostů: Klouček Luboš ml. 3:1, Vaník Jiří ml. 1:3, Šťovíček Petr 3:1, Městka Petr 2:2 
11. kolo - 15. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
 
12. kolo - 20. 01. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - SKST Baník Most B
 
13. kolo - 02. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A
 
14. kolo - 03. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - KST Jirkov A TECHNOLINE
 
15. kolo - 16. 02. 2019 16:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B
 
16. kolo - 17. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B
 
17. kolo - 02. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most B - TTC Litvínov A
 
18. kolo - 03. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Krupka A
 
19. kolo - 16. 03. 2019 16:00 
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B
 
20. kolo - 17. 03. 2019 10:00 
SKST Teplice A - SKST Baník Most B
 
21. kolo - 20. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C
čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Mandinec Jan 3:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Hejč Antonín st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Vondráček Filip 2:2 
22. kolo - 31. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Spartak Lubenec A
 
Divize
1. kolo - 06. 10. 2018 16:005:10
SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A
čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 0:3, Holovčák Jiří 1:2, Vondráček Filip 1:2, Hejč Antonín st. 2:2, body hostů: Luňák Radek 4:0, Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 1:2, Nováková Martina 1:2 
2. kolo - 07. 10. 2018 10:0010:1
SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A
čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 2:0, Žielinský Tomáš 1:1, Hejč Antonín st. 3:0, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Kopecký Karel 0:3, Franěk Tomáš 1:1, Neumann Jan 0:2, Neumann Martin 0:2 
3. kolo - 20. 10. 2018 16:002:10
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most C
čtyřhry 0:2, body domácích: Líska Tomáš ml. 0:2, Marousek Jan 0:2, Balcar František 0:3, Kopecký Filip 2:1, body hostů: Hejč Antonín st. 3:0, Holovčák Jiří 3:0, Žielinský Tomáš 1:1, Skružný Vratislav 1:1 
4. kolo - 21. 10. 2018 10:0010:5
SKST Teplice A - SKST Baník Most C
čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Jiří 1:2, Sýkora Martin 2:1, Stehlík Petr 1:2, Rúža David 4:0, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 0:3, Žielinský Tomáš 1:2, Skružný Vratislav 1:2 
5. kolo - 03. 11. 2018 16:0010:2
SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A
čtyřhry 2:0, body domácích: Žielinský Tomáš 2:0, Holovčák Jiří 1:1, Vondráček Filip 2:1, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Vízner Jiří 1:2, Kadlec Matěj 1:2, Hofreiter Zdeněk 0:2, Keller Filip 0:2 
6. kolo - 04. 11. 2018 10:0010:8
SKST Baník Most C - KST Jirkov A TECHNOLINE
čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 3:1, Holovčák Jiří 1:3, Hejč Antonín st. 3:1, Vondráček Filip 2:2, body hostů: Šmucr Jiří 4:0, Průša Vojtěch 1:3, Krejčí Ladislav 1:3, Hrnčál Miroslav 1:3 
7. kolo - 17. 11. 2018 16:0010:6
TTC Litvínov A - SKST Baník Most C
čtyřhry 2:0, body domácích: Bencs Ladislav 3:1, Fencl Lukáš 1:2, David Jaroslav 0:1, Beránek Miroslav 4:0, Kadlec Michal 0:2, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Žielinský Tomáš 1:3, Holovčák Jiří 1:2, Schmoranz Pavel 1:2 
8. kolo - 18. 11. 2018 10:0010:4
TJ Krupka A - SKST Baník Most C
čtyřhry 1:1, body domácích: Ajdini Tereza 2:1, Šnajdr Antonín 2:1, Brožek Miroslav 2:1, Pivoňka Jaromír 3:0, body hostů: Hejč Antonín st. 1:2, Holovčák Jiří 0:3, Žielinský Tomáš 2:1, Schmoranz Pavel 0:3 
9. kolo - 25. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most C - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Mandinec Jan 3:1, Rovner Antonín 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2 
10. kolo - 02. 12. 2018 10:0010:5
SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
čtyřhry 1:1, body domácích: Holovčák Jiří 3:0, Hejč Antonín st. 1:2, Žielinský Tomáš 1:2, Vondráček Filip 4:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 1:3, Fencl Pavel 2:1, Fiala Dušan 0:3, Koželuh Jindřich 1:2 
11. kolo - 15. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Spartak Lubenec A
 
12. kolo - 20. 01. 2019 10:00 
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most C
 
13. kolo - 02. 02. 2019 16:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
14. kolo - 03. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C
 
15. kolo - 16. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TTC Litoměřice C
 
16. kolo - 17. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - SKST Teplice A
 
17. kolo - 02. 03. 2019 16:00 
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most C
 
18. kolo - 03. 03. 2019 10:00 
KST Jirkov A TECHNOLINE - SKST Baník Most C
 
19. kolo - 16. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TTC Litvínov A
 
20. kolo - 17. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - TJ Krupka A
 
21. kolo - 20. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C
čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Mandinec Jan 3:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Hejč Antonín st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Vondráček Filip 2:2 
22. kolo - 31. 03. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - SKST Baník Most C
 
Krajský přebor I. třídy
1. kolo - 29. 09. 2018 16:005:10
SKST Baník Most D - TTC Duchcov A
čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:2, Skružný Vratislav 0:3, Městka Petr 1:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 2:1, Vích Josef 1:2 
2. kolo - 30. 09. 2018 10:003:10
SKST Baník Most D - SKST Teplice B
čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 1:2, Schmoranz Pavel 0:2, Skružný Vratislav 1:2, Městka Petr 1:2, body hostů: Hrivňák Petr 3:0, Štika Jiří 2:1, Černý Tomáš 2:1, Štěpánek Ivan 1:1 
3. kolo - 13. 10. 2018 15:009:9
KST Libědice A - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Stütz Rainer 2:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Městka Petr 3:1, Srp Pavel 0:3, Skružný Vratislav 3:1, Vaník Jiří ml. 2:2, Záruba David 0:1 
4. kolo - 14. 10. 2018 10:0010:4
TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 0:1, Keller Filip 3:0, Kadlec Matěj 3:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:1, body hostů: Městka Petr 1:2, Skružný Vratislav 1:2, Záruba David 1:2, Vaník Jiří ml. 0:3 
5. kolo - 27. 10. 2018 16:0010:7
SKST Baník Most D - TJ Krupka B
čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří ml. 2:2, Srp Pavel 1:3, Městka Petr 2:1, Skružný Vratislav 3:1, body hostů: Vítů Václav 4:0, Boehm Přemysl 1:3, Demeter Jan 0:4, Šnajdr Antonín 2:1 
6. kolo - 28. 10. 2018 10:005:10
SKST Baník Most D - SKST Děčín B
čtyřhry 0:2, body domácích: Vaník Jiří ml. 2:1, Městka Petr 1:2, Srp Pavel 1:2, Skružný Vratislav 1:3, body hostů: Beneš Jiří 4:0, Hampejs Vladislav 3:0, Kacálková Kristýna 1:2, Himko Jaroslav 0:3 
7. kolo - 10. 11. 2018 16:002:10
SKST Baník Most D - TJ Baník Březenecká A
čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Ladislav 0:2, Lipiner Petr 0:2, Skružný Vratislav 2:1, Městka Petr 0:3, body hostů: Hofmann Martin ml. 2:1, Malý Michal 3:0, Drahota David 1:1, Sučík Jan 2:0 
8. kolo - 11. 11. 2018 10:0010:8
SKST Baník Most D - KST Jirkov B
čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba David 1:3, Ruta Vladimír 2:2, Skružný Vratislav 2:2, Městka Petr 3:1, body hostů: Krejčí Ladislav 3:1, Jelínek Šimon 2:2, Veselý Petr 2:2, Cipro Petr 1:3 
9. kolo - 24. 11. 2018 16:0010:8
TTC Roudnice A - SKST Baník Most D
čtyřhry 2:0, body domácích: Brhovský Václav 2:2, Sedláček Zdeněk 1:3, Vyskočil Tomáš 3:1, Vyskočil Michal 2:2, body hostů: Vaník Jiří ml. 3:1, Skružný Vratislav 3:1, Městka Petr 1:3, Srp Pavel 1:3 
10. kolo - 25. 11. 2018 13:00
herna SKST Baník Most
6:10
ASK Lovosice A - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Pavel 2:1, Stein Petr 0:3, Lehký Milan 0:3, Peterka Milan ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Městka Petr 2:2, Skružný Vratislav 2:1, Vaník Jiří ml. 3:0, Srp Pavel 1:2, WO 1:0 
11. kolo - 08. 12. 2018 10:003:10
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B
čtyřhry 0:2, body domácích: Skružný Vratislav 0:3, Srp Pavel 0:2, Vaník Jiří ml. 1:2, Městka Petr 2:1, body hostů: Fencl Lukáš 3:0, Fencl Jakub 3:0, Čejka Vratislav 1:2, Kadlec Michal 1:1 
12. kolo - 12. 01. 2019 16:00 
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D
 
13. kolo - 26. 01. 2019 16:00 
TTC Duchcov A - SKST Baník Most D
 
14. kolo - 27. 01. 2019 10:00 
SKST Teplice B - SKST Baník Most D
 
15. kolo - 09. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most D - KST Libědice A
 
16. kolo - 10. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec B
 
17. kolo - 23. 02. 2019 16:00 
TJ Krupka B - SKST Baník Most D
 
18. kolo - 24. 02. 2019 11:00 
SKST Děčín B - SKST Baník Most D
 
19. kolo - 09. 03. 2019 16:00 
TJ Baník Březenecká A - SKST Baník Most D
 
20. kolo - 10. 03. 2019 10:00 
KST Jirkov B - SKST Baník Most D
 
21. kolo - 23. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most D - TTC Roudnice A
 
22. kolo - 24. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - ASK Lovosice A
 
Krajský přebor II.tř. sk.A
1. kolo - 06. 10. 2018 10:0011:7
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A
čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin st. 3:1, Lipiner Petr 2:2, Záruba David 4:0, Mandík Ladislav 2:2, body hostů: Burš Pavel 3:1, Paďourek Pavel 1:3, Babůrek Lukáš 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3 
2. kolo - 08. 10. 2018 18:006:12
ST Kopisty A - SKST Baník Most E
čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:4, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 0:4, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 3:1, Záruba David 3:1 
3. kolo - 20. 10. 2018 10:0014:4
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A
čtyřhry 1:1, body domácích: Fiška Václav 2:2, Lipiner Petr 3:1, Hofmann Martin st. 4:0, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Piskáček Václav 0:4, Černuška Josef 0:4, Pech Martin st. 1:3, Piskáček Ondřej 2:2 
4. kolo - 25. 10. 2018 18:0012:6
TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most E
čtyřhry 2:0, body domácích: Gabriel Josef 1:3, Stareček Martin 3:1, Bareš Jaroslav ml. 4:0, Brand Roman st. 1:2, WO 1:0, body hostů: Hofmann Martin st. 1:2, Ruta Vladimír 2:2, Záruba David 3:1, Schmoranz Pavel 0:4, WO 0:1 
5. kolo - 03. 11. 2018 10:007:11
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C
čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:3, Lipiner Petr 2:2, Fiška Václav 0:4, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Keller Filip 4:0, Leska Vojtěch 2:2, Štěpnička Michal 3:1, Plečinda Jiří 1:3 
6. kolo - 10. 11. 2018 12:009:9
TJ Baník Březenecká B - SKST Baník Most E
čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Lubomír 2:2, Sučík Jan 3:1, Šmíd Jiří 1:3, Kroc Tomáš 2:2, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 0:4, Schmoranz Pavel 3:1 
7. kolo - 17. 11. 2018 10:0014:4
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká C
čtyřhry 2:0, body domácích: Lipiner Petr 4:0, Hofmann Martin st. 2:0, Fiška Václav 3:1, Schmoranz Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Benetka Hynek 0:4, Kratochvíl Jiří 1:3, Brůha Oldřich 1:0, Apko Libor 0:3, Klíma Karel 0:2, WO 2:0 
8. kolo - 21. 11. 2018 17:3010:8
KST Jirkov C - SKST Baník Most E
čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Ladislav 2:2, Sýkora Libor 1:3, Šimonek Milan 2:2, Pavlica Jan 4:0, body hostů: Schmoranz Pavel 2:2, Ruta Vladimír 2:2, Záruba David 1:3, Fiška Václav 2:2 
9. kolo - 01. 12. 2018 16:0013:5
SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B
čtyřhry 1:1, body domácích: Schmoranz Pavel 2:2, Lipiner Petr 3:1, Záruba David 3:1, Ruta Vladimír 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Šašek Vladimír 1:3, Podařil Petr 1:3, Kieswetter Vojtěch st. 1:3 
10. kolo - 07. 12. 2018 18:0012:6
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E
čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Petr 0:2, Jankovič Štěpán 4:0, Fencl Jakub 4:0, Glajc Martin 2:2, Čmerda Ondřej 0:2, body hostů: Záruba David 2:2, Lipiner Petr 2:2, Schmoranz Pavel 0:2, Mandík Ladislav 1:3, Fiška Václav 1:1 
11. kolo - 14. 12. 2018 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Klášterec nad Ohří A
 
12. kolo - 14. 01. 2019 18:00 
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E
 
13. kolo - 26. 01. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - ST Kopisty A
 
14. kolo - 02. 02. 2019 10:00 
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E
 
15. kolo - 09. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Sokol Spořice A
 
16. kolo - 15. 02. 2019 18:00 
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E
 
17. kolo - 23. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká B
 
18. kolo - 02. 03. 2019 12:00 
TJ Baník Březenecká C - SKST Baník Most E
 
19. kolo - 09. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - KST Jirkov C
 
20. kolo - 15. 03. 2019 18:00 
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E
 
21. kolo - 23. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C
 
22. kolo - 29. 03. 2019 17:30 
TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most E
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:0016:2
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 3:1, Basák Josef 4:0, Fiška Václav 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, body hostů: Bednář Pavel 0:4, Zázvorka Jan 0:4, Hotový Martin 2:2, Struhovský Jiří 0:4 
2. kolo - 03. 10. 2018 18:009:9
TTC Litvínov E - SKST Baník Most F
čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Jaroslav 0:2, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 2:2, Glajc Martin 3:1, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 1:3, Fiška Václav 4:0 
3. kolo - 08. 10. 2018 18:0014:4
SKST Baník Most F - OÚ Polerady
čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Jan 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, Matějka Eduard 1:3, Basák Josef 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 1:3, Sirotek Zdeněk 2:2, Šefl Václav 1:3 
4. kolo - 15. 10. 2018 18:0011:7
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
čtyřhry 0:2, body domácích: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 3:1, body hostů: Loefner Tomáš 1:3, Franc Petr 0:4, Karez Jindřich 3:1, Feix Jiří 1:3 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:1518:0
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 3:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:0, Kůrka Radek 3:0, WO 3:0, body hostů: Fiška Václav 0:4, Krejcar Jan 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Faltys Zdeněk st. 0:4, WO 0:3 
6. kolo - 05. 11. 2018 18:009:9
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Ladislav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 1:3, Fiška Václav 2:0, Faltys Zdeněk st. 0:2, body hostů: Miškolci Milan 3:1, Roud Václav 2:2, Bohuněk Ladislav 2:2, Skopec Karel 0:4 
7. kolo - 14. 11. 2018 18:0011:7
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
čtyřhry 2:0, body domácích: Král Erich 2:2, Hosták Marcel 2:2, Burš Ivan 2:2, Zralý Daniel 3:1, body hostů: Basák Josef 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Matějka Eduard 0:3 
8. kolo - 19. 11. 2018 18:0014:4
SKST Baník Most F - TTC Litvínov F
čtyřhry 2:0, body domácích: Hrodek Šimon 4:0, Basák Josef 4:0, Mandík Ladislav 2:0, Hleba Vladyslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Čmerda Ondřej 1:2, Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 0:4, Růžičková Barbora 0:3, WO 2:0 
9. kolo - 26. 11. 2018 18:004:14
SKST Baník Most H - SKST Baník Most F
čtyřhry 0:2, body domácích: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 1:3, Beneš Jan 3:1, body hostů: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Mandík Ladislav 1:0, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 2:1 
10. kolo - 03. 12. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín C
čtyřhry 2:0, body domácích: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Faltys Zdeněk st. 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Mandík Ladislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Antalecz Michal 2:2, Košťálek Tomáš 1:3, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 1:2, WO 1:0 
11. kolo - 12. 12. 2018 17:00 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:3015:3
SKST Baník Most G - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Roud Václav 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, Houdková Helena 3:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:2, Sebránek Jan 2:2, Wachtel Antonín 0:2 
2. kolo - 01. 10. 2018 18:009:9
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most G
čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 2:2, Košťálek Tomáš 2:2, Antalecz Michal 2:2, body hostů: Miškolci Milan 4:0, Bohuněk Ladislav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Pliska Daniel 0:4 
3. kolo - 08. 10. 2018 18:304:14
SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín B
čtyřhry 0:2, body domácích: Pliska Daniel 0:4, Houdková Helena 0:1, Bohuněk Ladislav 2:2, Miškolci Milan 1:3, Klempt Otakar 1:2, body hostů: Trnka Petr st. 3:1, Piskáček Ondřej 4:0, Černuška Josef 3:1, Piskáček Václav 2:2 
4. kolo - 07. 11. 2018 18:00
herna Baník Most
13:5
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Jiří 3:1, Hotový Martin 2:0, Zázvorka Jan 1:3, Kubelka Jan 4:0, Bednář Pavel 1:1, body hostů: Roud Václav 1:3, Bohuněk Ladislav 1:3, Klempt Otakar 0:4, Miškolci Milan 3:1 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:306:12
SKST Baník Most G - TTC Litvínov E
čtyřhry 1:1, body domácích: Miškolci Milan 3:1, Klempt Otakar 0:4, Bohuněk Ladislav 1:3, Roud Václav 1:3, body hostů: Glajc Martin 4:0, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 1:1, Brejška Roman 3:1, Pich Jan st. 1:1 
6. kolo - 05. 11. 2018 18:009:9
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Ladislav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 1:3, Fiška Václav 2:0, Faltys Zdeněk st. 0:2, body hostů: Miškolci Milan 3:1, Roud Václav 2:2, Bohuněk Ladislav 2:2, Skopec Karel 0:4 
7. kolo - 12. 11. 2018 18:3011:7
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
čtyřhry 1:1, body domácích: Bohuněk Ladislav 2:2, Skopec Karel 2:2, Roud Václav 2:2, Miškolci Milan 4:0, body hostů: Dvořák Jiří 1:3, Feix Jiří 0:4, Karez Jindřich 2:2, Růžička Josef 3:1 
8. kolo - 19. 11. 2018 18:1515:3
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 4:0, Kůrka Radek 2:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:1, Hojdar Adam 0:2, body hostů: Miškolci Milan 0:4, Skopec Karel 1:3, Bohuněk Ladislav 1:3, Roud Václav 1:3 
9. kolo - 27. 11. 2018 18:00
herna Polerady
15:3
SKST Baník Most G - OÚ Polerady
čtyřhry 2:0, body domácích: Miškolci Milan 4:0, Roud Václav 4:0, Bohuněk Ladislav 2:0, Skopec Karel 3:1, Klempt Otakar 0:2, body hostů: Fiala Ondřej 1:3, Janda Pavel 2:2, Švarcová Janetta 0:4, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Adam 0:2 
10. kolo - 03. 12. 2018 18:308:10
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
čtyřhry 0:1, body domácích: Bohuněk Ladislav 0:2, Klempt Otakar 0:3, Roud Václav 2:1, Skopec Karel 0:3, WO 6:0, body hostů: Celerin Karel 3:1, Král Erich 3:1, Burš Ivan 3:0, WO 0:6 
11. kolo - 12. 12. 2018 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most G
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:3015:3
SKST Baník Most G - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Roud Václav 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, Houdková Helena 3:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:2, Sebránek Jan 2:2, Wachtel Antonín 0:2 
2. kolo - 01. 10. 2018 18:003:15
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří B
čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 1:3, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Hosták Marcel 3:1, Burš Ivan 4:0, Král Erich 2:2, Zralý Daniel 4:0 
3. kolo - 10. 10. 2018 18:005:13
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 1:3, Růžičková Barbora 1:3, Vobrubová Zuzana 0:2, Pourová Dina 1:1, body hostů: Belancová Jitka 2:0, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0, Wachtel Antonín 2:0 
4. kolo - 16. 10. 2018 18:001:17
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 0:4, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Pavel 1:3, Janda Adam 0:2, body hostů: Belancová Jitka 3:1, Beneš Jan 4:0, Wachtel Antonín 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:0012:6
SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C
čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Zdeněk 2:2, Beneš Jan 3:1, Kovařík Zdeněk 3:1, Wachtel Antonín 3:1, body hostů: Antalecz Michal 4:0, Košťálek Tomáš 0:4, Kocourek Leoš 0:4, Pech Adam 1:3 
6. kolo - 07. 11. 2018 17:0017:1
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Mikač Jiří 4:0, Trnka Petr st. 2:0, Piskáček Václav 4:0, Černuška Josef 2:0, body hostů: Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:4, Wachtel Antonín 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4 
7. kolo - 12. 11. 2018 18:007:11
SKST Baník Most H - TJ Sokol Obrnice
čtyřhry 0:2, body domácích: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 2:2, Beneš Jan 3:1, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Bednář Pavel 1:3, Zázvorka Jan 1:3, Kubelka Jan 4:0, Bambas Jiří 3:1 
8. kolo - 21. 11. 2018 18:0013:5
TTC Litvínov E - SKST Baník Most H
čtyřhry 2:0, body domácích: Plzák Jindřich 3:1, Brejška Roman 3:1, Glajc Martin 4:0, Glajc Jaroslav 1:3, body hostů: Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 2:2, Wachtel Antonín 1:3 
9. kolo - 26. 11. 2018 18:004:14
SKST Baník Most H - SKST Baník Most F
čtyřhry 0:2, body domácích: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 1:3, Beneš Jan 3:1, body hostů: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Mandík Ladislav 1:0, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 2:1 
10. kolo - 05. 12. 2018 18:1513:5
ST Kopisty B - SKST Baník Most H
čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří 1:3, Růžička Josef 4:0, Karez Jindřich 4:0, Loefner Tomáš 2:2, body hostů: Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 2:2, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 1:3 
11. kolo - 10. 12. 2018 18:004:14
SKST Baník Most H - TTC Litvínov D
čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 1:3, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 1:3, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:1, Lála František 1:3 

Bude doplněno