Aktuálně ...

3.liga po víkendu bez porážky! 👏
with Žádné komentáře

Kluci si v sobotu bez problému poradili s týmem TTC Elizza Praha a to 10:1. V neděli bylo utkání o dost těžší, ale kluci ho zvládli výborně a vyhráli nad týmem TJ Sokol Michle 10:8. Aktuálně si tak drží 3.místo … Celý článek

Divize o víkendu jako na houpačce
with Žádné komentáře

První utkání divize na domácích stolech patřily „C“, a to v sobotu proti celku SKP Sever Ústí nad Labem „A“ a v neděli proti TJ Sokol Filipov „A“. Sobota se našim moc nepovedla, i přes velkou snahu nestačili na ústecké … Celý článek

Výsledky 2. BT mládeže v Děčíně
with Žádné komentáře

Účast na 2. krajském bodovacím turnaji nebyla moc velká. Přijelo pouze 25 hráčů. Z toho Most reprezentovali 4: Pavel SCHMORANZ, Jan SEBRÁNEK, Šimon HRODEK a Daniel PLISKA. Jako kouč doprovázel naše borce hlavní trenér Milan Bořík. Kluci si vedli opravdu … Celý článek

 

 

Program a výsledky

3. liga mužů skupina B
1. kolo - 29. 09. 2018 14:004:10
TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Kryštof 0:3, Sysel Vojtěch 0:3, Šejvl Jakub 1:2, Chalupa Josef ml. 2:1, body hostů: Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 3:0, Vondráček Filip 1:2, Macháček Jan 2:1 
2. kolo - 30. 09. 2018 10:009:9
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Miroslav 4:0, Sedláček Jan ml. 0:2, Botka Jan 0:4, Macela Petr 4:0, Šťastný Vladislav 0:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Bořík Milan 2:2, Vondráček Filip 2:2, Macháček Jan 2:2 
3. kolo - 13. 10. 2018 15:0010:1
SKST Baník Most - TTC Elizza Praha C
čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Filip 2:0, Macháček Jan 2:0, Bíma Miroslav 3:0, Bořík Milan 1:1, body hostů: Píša Radovan 0:3, Benák Vít 0:2, Zacharda Jáchym ml. 1:1, Benák Jan 0:2 
4. kolo - 14. 10. 2018 10:0010:8
SKST Baník Most - TJ Sokol Michle Praha
čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček Filip 0:4, Mandinec Jan 2:2, Bíma Miroslav 3:1, Bořík Milan 4:0, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Bucifal Aleš 3:1, Zámyslický Jaroslav 1:3, Dorko Tomáš 1:3 
5. kolo - 27. 10. 2018 15:00 
SK Štětí - SKST Baník Most
 
6. kolo - 28. 10. 2018 10:00 
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most
 
7. kolo - 10. 11. 2018 14:00 
SKST Děčín - SKST Baník Most
 
8. kolo - 11. 11. 2018 10:00 
TTC Ústí nad Labem - SKST Baník Most
 
9. kolo - 24. 11. 2018 15:00 
SKST Baník Most - Loko Depo Liberec
 
10. kolo - 25. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most - SKST Liberec D
 
11. kolo - 08. 12. 2018 15:00 
TJ Batesta Chodov - SKST Baník Most
 
12. kolo - 12. 01. 2019 15:00 
SKST Baník Most - TJ Batesta Chodov
 
13. kolo - 26. 01. 2019 15:00 
SKST Baník Most - TTC Brandýs nad Labem
 
14. kolo - 27. 01. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
 
15. kolo - 09. 02. 2019 15:00 
TTC Elizza Praha C - SKST Baník Most
 
16. kolo - 10. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Michle Praha - SKST Baník Most
 
17. kolo - 23. 02. 2019 15:00 
SKST Baník Most - SK Štětí
 
18. kolo - 24. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TTC Litoměřice B
 
19. kolo - 09. 03. 2019 15:00 
SKST Baník Most - SKST Děčín
 
20. kolo - 10. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TTC Ústí nad Labem
 
21. kolo - 23. 03. 2019 15:00 
Loko Depo Liberec - SKST Baník Most
 
22. kolo - 24. 03. 2019 10:00 
SKST Liberec D - SKST Baník Most
 
Divize
1. kolo - 06. 10. 2018 16:005:10
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most B
čtyřhry 1:1, body domácích: Hofreiter Zdeněk 0:3, Kopenec Václav 0:3, Kadlec Matěj 2:1, Vízner Jiří 2:2, body hostů: Bartes Petr 3:1, Rovner Antonín 3:0, Klouček Luboš ml. 1:2, Šťovíček Petr 2:1 
2. kolo - 07. 10. 2018 10:0010:6
KST Jirkov A TECHNOLINE - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Feifrlík Marcel 2:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Malý Michal 1:2, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Bartes Petr 3:1, Klouček Luboš ml. 0:4, Rovner Antonín 2:1, Šťovíček Petr 1:2 
3. kolo - 20. 10. 2018 10:00 
SKST Baník Most B - SKP Sever Ústí nad Labem A
 
4. kolo - 21. 10. 2018 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A
 
5. kolo - 03. 11. 2018 16:00 
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B
 
6. kolo - 04. 11. 2018 10:00 
TJ Krupka A - SKST Baník Most B
 
7. kolo - 17. 11. 2018 16:00 
SKST Baník Most B - TTC Litoměřice C
 
8. kolo - 18. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most B - SKST Teplice A
 
9. kolo - 25. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most C - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Mandinec Jan 3:1, Rovner Antonín 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2 
10. kolo - 02. 12. 2018 10:00 
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most B
 
11. kolo - 15. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
 
12. kolo - 20. 01. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - SKST Baník Most B
 
13. kolo - 02. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A
 
14. kolo - 03. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - KST Jirkov A TECHNOLINE
 
15. kolo - 16. 02. 2019 16:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B
 
16. kolo - 17. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most B
 
17. kolo - 02. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most B - TTC Litvínov A
 
18. kolo - 03. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Krupka A
 
19. kolo - 16. 03. 2019 16:00 
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B
 
20. kolo - 17. 03. 2019 10:00 
SKST Teplice A - SKST Baník Most B
 
21. kolo - 20. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C
čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Mandinec Jan 3:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Hejč Antonín st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Vondráček Filip 2:2 
22. kolo - 31. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Spartak Lubenec A
 
Divize
1. kolo - 06. 10. 2018 16:005:10
SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A
čtyřhry 1:1, body domácích: Žielinský Tomáš 0:3, Holovčák Jiří 1:2, Vondráček Filip 1:2, Hejč Antonín st. 2:2, body hostů: Luňák Radek 4:0, Zedník Josef 3:0, Beneš Jiří 1:2, Nováková Martina 1:2 
2. kolo - 07. 10. 2018 10:0010:1
SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A
čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 2:0, Žielinský Tomáš 1:1, Hejč Antonín st. 3:0, Vondráček Filip 2:0, body hostů: Kopecký Karel 0:3, Franěk Tomáš 1:1, Neumann Jan 0:2, Neumann Martin 0:2 
3. kolo - 20. 10. 2018 16:00 
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most C
 
4. kolo - 21. 10. 2018 10:00 
SKST Teplice A - SKST Baník Most C
 
5. kolo - 03. 11. 2018 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A
 
6. kolo - 04. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most C - KST Jirkov A TECHNOLINE
 
7. kolo - 17. 11. 2018 16:00 
TTC Litvínov A - SKST Baník Most C
 
8. kolo - 18. 11. 2018 10:00 
TJ Krupka A - SKST Baník Most C
 
9. kolo - 25. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most C - SKST Baník Most B
čtyřhry 2:0, body domácích: Skružný Vratislav 1:3, Žielinský Tomáš 2:2, Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 2:2, body hostů: Mandinec Jan 3:1, Rovner Antonín 1:3, Šťovíček Petr 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2 
10. kolo - 02. 12. 2018 10:00 
SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A
 
11. kolo - 15. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Spartak Lubenec A
 
12. kolo - 20. 01. 2019 10:00 
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most C
 
13. kolo - 02. 02. 2019 16:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
14. kolo - 03. 02. 2019 10:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C
 
15. kolo - 16. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TTC Litoměřice C
 
16. kolo - 17. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - SKST Teplice A
 
17. kolo - 02. 03. 2019 16:00 
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most C
 
18. kolo - 03. 03. 2019 10:00 
KST Jirkov A TECHNOLINE - SKST Baník Most C
 
19. kolo - 16. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TTC Litvínov A
 
20. kolo - 17. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - TJ Krupka A
 
21. kolo - 20. 09. 2018 18:0010:8
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C
čtyřhry 1:1, body domácích: Rovner Antonín 2:2, Klouček Luboš ml. 2:2, Mandinec Jan 3:1, Šťovíček Petr 2:2, body hostů: Skružný Vratislav 2:2, Hejč Antonín st. 1:3, Holovčák Jiří 2:2, Vondráček Filip 2:2 
22. kolo - 31. 03. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A - SKST Baník Most C
 
Krajský přebor I. třídy
1. kolo - 29. 09. 2018 16:005:10
SKST Baník Most D - TTC Duchcov A
čtyřhry 1:1, body domácích: Záruba David 1:2, Skružný Vratislav 0:3, Městka Petr 1:2, Vaník Jiří ml. 2:2, body hostů: Vích Luděk 4:0, Kövér Lubomír 2:1, Hanousek Josef 2:1, Vích Josef 1:2 
2. kolo - 30. 09. 2018 10:003:10
SKST Baník Most D - SKST Teplice B
čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 1:2, Schmoranz Pavel 0:2, Skružný Vratislav 1:2, Městka Petr 1:2, body hostů: Hrivňák Petr 3:0, Štika Jiří 2:1, Černý Tomáš 2:1, Štěpánek Ivan 1:1 
3. kolo - 13. 10. 2018 15:009:9
KST Libědice A - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Milan 2:2, Stütz Rainer 2:2, Kalánek Josef 1:3, Soutner Václav st. 3:1, body hostů: Městka Petr 3:1, Srp Pavel 0:3, Skružný Vratislav 3:1, Vaník Jiří ml. 2:2, Záruba David 0:1 
4. kolo - 14. 10. 2018 10:0010:4
TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Karel 0:1, Keller Filip 3:0, Kadlec Matěj 3:0, Petrlík Jiří ml. 2:1, Kubovský Zdeněk 1:1, body hostů: Městka Petr 1:2, Skružný Vratislav 1:2, Záruba David 1:2, Vaník Jiří ml. 0:3 
5. kolo - 27. 10. 2018 16:00 
SKST Baník Most D - TJ Krupka B
 
6. kolo - 28. 10. 2018 10:00 
SKST Baník Most D - SKST Děčín B
 
7. kolo - 10. 11. 2018 16:00 
SKST Baník Most D - TJ Baník Březenecká A
 
8. kolo - 11. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most D - KST Jirkov B
 
9. kolo - 24. 11. 2018 16:00 
TTC Roudnice A - SKST Baník Most D
 
10. kolo - 25. 11. 2018 10:00 
ASK Lovosice A - SKST Baník Most D
 
11. kolo - 08. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B
 
12. kolo - 12. 01. 2019 16:00 
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D
 
13. kolo - 26. 01. 2019 16:00 
TTC Duchcov A - SKST Baník Most D
 
14. kolo - 27. 01. 2019 10:00 
SKST Teplice B - SKST Baník Most D
 
15. kolo - 09. 02. 2019 16:00 
SKST Baník Most D - KST Libědice A
 
16. kolo - 10. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec B
 
17. kolo - 23. 02. 2019 16:00 
TJ Krupka B - SKST Baník Most D
 
18. kolo - 24. 02. 2019 11:00 
SKST Děčín B - SKST Baník Most D
 
19. kolo - 09. 03. 2019 16:00 
TJ Baník Březenecká A - SKST Baník Most D
 
20. kolo - 10. 03. 2019 10:00 
KST Jirkov B - SKST Baník Most D
 
21. kolo - 23. 03. 2019 16:00 
SKST Baník Most D - TTC Roudnice A
 
22. kolo - 24. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - ASK Lovosice A
 
Krajský přebor II.tř. sk.A
1. kolo - 06. 10. 2018 10:0011:7
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A
čtyřhry 0:2, body domácích: Hofmann Martin st. 3:1, Lipiner Petr 2:2, Záruba David 4:0, Mandík Ladislav 2:2, body hostů: Burš Pavel 3:1, Paďourek Pavel 1:3, Babůrek Lukáš 0:4, Čtvrtečka Petr 1:3 
2. kolo - 08. 10. 2018 18:006:12
ST Kopisty A - SKST Baník Most E
čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:4, Knieradl Josef 2:2, Soukup Rudolf 3:1, Kafka Milan 0:4, body hostů: Ruta Vladimír 3:1, Lipiner Petr 2:2, Mandík Ladislav 3:1, Záruba David 3:1 
3. kolo - 20. 10. 2018 10:00 
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A
 
4. kolo - 25. 10. 2018 18:00 
TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most E
 
5. kolo - 03. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C
 
6. kolo - 10. 11. 2018 12:00 
TJ Baník Březenecká B - SKST Baník Most E
 
7. kolo - 17. 11. 2018 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká C
 
8. kolo - 21. 11. 2018 17:30 
KST Jirkov C - SKST Baník Most E
 
9. kolo - 01. 12. 2018 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B
 
10. kolo - 07. 12. 2018 18:00 
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E
 
11. kolo - 15. 12. 2018 16:00 
SKST Baník Most E - TJ Klášterec nad Ohří A
 
12. kolo - 14. 01. 2019 18:00 
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E
 
13. kolo - 26. 01. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - ST Kopisty A
 
14. kolo - 02. 02. 2019 10:00 
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E
 
15. kolo - 09. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Sokol Spořice A
 
16. kolo - 15. 02. 2019 18:00 
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E
 
17. kolo - 23. 02. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TJ Baník Březenecká B
 
18. kolo - 02. 03. 2019 12:00 
TJ Baník Březenecká C - SKST Baník Most E
 
19. kolo - 09. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - KST Jirkov C
 
20. kolo - 15. 03. 2019 18:00 
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E
 
21. kolo - 23. 03. 2019 10:00 
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C
 
22. kolo - 29. 03. 2019 17:30 
TJ Klášterec nad Ohří A - SKST Baník Most E
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:0016:2
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 3:1, Basák Josef 4:0, Fiška Václav 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, body hostů: Bednář Pavel 0:4, Zázvorka Jan 0:4, Hotový Martin 2:2, Struhovský Jiří 0:4 
2. kolo - 03. 10. 2018 18:009:9
TTC Litvínov E - SKST Baník Most F
čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Jaroslav 0:2, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 2:2, Glajc Martin 3:1, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 1:3, Fiška Václav 4:0 
3. kolo - 08. 10. 2018 18:0014:4
SKST Baník Most F - OÚ Polerady
čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Jan 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, Matějka Eduard 1:3, Basák Josef 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 1:3, Sirotek Zdeněk 2:2, Šefl Václav 1:3 
4. kolo - 15. 10. 2018 18:0011:7
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
čtyřhry 0:2, body domácích: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 3:1, body hostů: Loefner Tomáš 1:3, Franc Petr 0:4, Karez Jindřich 3:1, Feix Jiří 1:3 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:15 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
 
6. kolo - 05. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
7. kolo - 14. 11. 2018 18:00 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
 
8. kolo - 19. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov F
 
9. kolo - 26. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most F
 
10. kolo - 03. 12. 2018 18:00 
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín C
 
11. kolo - 12. 12. 2018 17:00 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:3015:3
SKST Baník Most G - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Roud Václav 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, Houdková Helena 3:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:2, Sebránek Jan 2:2, Wachtel Antonín 0:2 
2. kolo - 01. 10. 2018 18:009:9
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most G
čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 2:2, Košťálek Tomáš 2:2, Antalecz Michal 2:2, body hostů: Miškolci Milan 4:0, Bohuněk Ladislav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Pliska Daniel 0:4 
3. kolo - 08. 10. 2018 18:304:14
SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín B
čtyřhry 0:2, body domácích: Pliska Daniel 0:4, Houdková Helena 0:1, Bohuněk Ladislav 2:2, Miškolci Milan 1:3, Klempt Otakar 1:2, body hostů: Trnka Petr st. 3:1, Piskáček Ondřej 4:0, Černuška Josef 3:1, Piskáček Václav 2:2 
4. kolo - 15. 10. 2018 17:30
odloženo
 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:30 
SKST Baník Most G - TTC Litvínov E
 
6. kolo - 05. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
7. kolo - 12. 11. 2018 18:30 
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
 
8. kolo - 19. 11. 2018 18:15 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
 
9. kolo - 26. 11. 2018 18:30 
SKST Baník Most G - OÚ Polerady
 
10. kolo - 03. 12. 2018 18:30 
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
 
11. kolo - 12. 12. 2018 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most G
 
Regionální soutěž
1. kolo - 24. 09. 2018 18:3015:3
SKST Baník Most G - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Roud Václav 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, Houdková Helena 3:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:2, Sebránek Jan 2:2, Wachtel Antonín 0:2 
2. kolo - 01. 10. 2018 18:003:15
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří B
čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 1:3, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Hosták Marcel 3:1, Burš Ivan 4:0, Král Erich 2:2, Zralý Daniel 4:0 
3. kolo - 10. 10. 2018 18:005:13
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
čtyřhry 1:1, body domácích: Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 1:3, Růžičková Barbora 1:3, Vobrubová Zuzana 0:2, Pourová Dina 1:1, body hostů: Belancová Jitka 2:0, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0, Wachtel Antonín 2:0 
4. kolo - 16. 10. 2018 18:001:17
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 0:4, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Pavel 1:3, Janda Adam 0:2, body hostů: Belancová Jitka 3:1, Beneš Jan 4:0, Wachtel Antonín 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0 
5. kolo - 22. 10. 2018 18:00 
SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C
 
6. kolo - 07. 11. 2018 17:00 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most H
 
7. kolo - 12. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most H - TJ Sokol Obrnice
 
8. kolo - 21. 11. 2018 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most H
 
9. kolo - 26. 11. 2018 18:00 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most F
 
10. kolo - 05. 12. 2018 18:15 
ST Kopisty B - SKST Baník Most H
 
11. kolo - 10. 12. 2018 18:00 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov D
 

Bude doplněno