Aktuálně ...

Začátek tréninků mládeže
with Žádné komentáře

Od úterý 3.9. začínáme s tréninky. Čas zůstává nezměněn. Rozpis tréninků mládeže úterý 16:00 – 18:00 trénink mládeže – pokročilí trenér: Milan Bořík středa 16:30 – 17:30 trénink mládeže – začátečníci trenér: Antonín Hejč čtvrtek 16:00 – 18:00 trénink mládeže … Celý článek

7. ročník Memoriálů J. Lukaščuka a K. Paďourka
with Žádné komentáře

Začátek sezóny se blíží a k tomu patří náš již tradiční memoriál J. Lukaščuka a K. Paďourka. Přijďte s námi zahájit sezónu na jeho 7. ročník! 🏓🏆 Seznam přihlášených: 1. LUKAŠČUK Josef TTV Bernburg MASTERS 2. BÍMA Miroslav SKST Baník … Celý článek

Soustředění s heslem DOKÁŽU TO!

Na přelomu července a srpna jsme se společně s Děčínem, Čelákovicemi a místním oddílem TJ Sokolo Josefov účastnili soustředění v nádherném areálu ZŠ Jaroměř-Josefov. Celkově i s trenéry a střídajícími se sparingy nás zde bylo přes 60. Za Most jeli … Celý článek

 

 

Program a výsledky

2.liga mužů sk.A
1. kolo - 28. 09. 2019 14:00 
SKST Baník Most - TJ Šanov
 
2. kolo - 12. 10. 2019 14:00 
TTC Elizza Praha B - SKST Baník Most
 
3. kolo - 13. 10. 2019 10:00 
SF SKK El Niňo Praha C - SKST Baník Most
 
4. kolo - 26. 10. 2019 15:00 
TTC Litoměřice - SKST Baník Most
 
5. kolo - 27. 10. 2019 10:00 
SKST Liberec C - SKST Baník Most
 
6. kolo - 09. 11. 2019 14:00 
SKST Baník Most - SK Pedagog ČB
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ Sokol Studená
 
8. kolo - 23. 11. 2019 14:00 
ČZ Strakonice Elektrostav - SKST Baník Most
 
9. kolo - 24. 11. 2019 10:00 
TJ Tatran Sedlčany - SKST Baník Most
 
10. kolo - 07. 12. 2019 14:00 
SKST Baník Most - AC Sparta Praha
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ Sokol Bor
 
12. kolo - 11. 01. 2020 14:00 
TJ Šanov - SKST Baník Most
 
13. kolo - 25. 01. 2020 14:00 
SKST Baník Most - TTC Elizza Praha B
 
14. kolo - 26. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most - SF SKK El Niňo Praha C
 
15. kolo - 08. 02. 2020 14:00 
SKST Baník Most - TTC Litoměřice
 
16. kolo - 09. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most - SKST Liberec C
 
17. kolo - 22. 02. 2020 15:00 
SK Pedagog ČB - SKST Baník Most
 
18. kolo - 23. 02. 2020 10:00 
TJ Sokol Studená - SKST Baník Most
 
19. kolo - 07. 03. 2020 14:00 
SKST Baník Most - ČZ Strakonice Elektrostav
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most - TJ Tatran Sedlčany
 
21. kolo - 21. 03. 2020 16:30 
AC Sparta Praha - SKST Baník Most
 
22. kolo - 22. 03. 2020 10:00 
TJ Sokol Bor - SKST Baník Most
 
3.liga mužů sk.B
1. kolo - 28. 09. 2019 14:00 
KST Rakovník - SKST Baník Most B
 
2. kolo - 12. 10. 2019 14:00 
SKST Baník Most B - KST Bohnice
 
3. kolo - 13. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - SF SKK El Niňo Praha E
 
4. kolo - 26. 10. 2019 14:00 
SKST Baník Most B - TTC Litoměřice B
 
5. kolo - 27. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - SKST Děčín
 
6. kolo - 09. 11. 2019 16:00 
SKST Liberec E - SKST Baník Most B
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most B
 
8. kolo - 23. 11. 2019 14:00 
SKST Baník Most B - TTC Bělá p. Bezdězem
 
9. kolo - 24. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ AŠ Mladá Boleslav
 
10. kolo - 07. 12. 2019 16:30 
SKST Chodov - SKST Baník Most B
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
SKST Cheb B - SKST Baník Most B
 
12. kolo - 11. 01. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - KST Rakovník
 
13. kolo - 25. 01. 2020 15:00 
KST Bohnice - SKST Baník Most B
 
14. kolo - 26. 01. 2020 10:00 
SF SKK El Niňo Praha E - SKST Baník Most B
 
15. kolo - 08. 02. 2020 15:00 
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most B
 
16. kolo - 09. 02. 2020 10:00 
SKST Děčín - SKST Baník Most B
 
17. kolo - 22. 02. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - SKST Liberec E
 
18. kolo - 23. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště
 
19. kolo - 07. 03. 2020 14:00 
TTC Bělá p. Bezdězem - SKST Baník Most B
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Baník Most B
 
21. kolo - 21. 03. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - SKST Chodov
 
22. kolo - 22. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most B - SKST Cheb B
 
Divize mužů
1. kolo - 05. 10. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A
 
2. kolo - 06. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - SKST Děčín B
 
3. kolo - 19. 10. 2019 16:00 
SKST Teplice A - SKST Baník Most C
 
4. kolo - 20. 10. 2019 10:00 
TJ Krupka A - SKST Baník Most C
 
5. kolo - 02. 11. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - Baník Březenecká A
 
6. kolo - 03. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - KST Jirkov A - TECHNOLINE
 
7. kolo - 16. 11. 2019 16:00 
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
8. kolo - 17. 11. 2019 10:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
9. kolo - 30. 11. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
 
10. kolo - 01. 12. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - SK Štětí A
 
11. kolo - 14. 12. 2019 16:00 
TTC Litvínov A - SKST Baník Most C
 
12. kolo - 19. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - TTC Litvínov A
 
13. kolo - 01. 02. 2020 16:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C
 
14. kolo - 02. 02. 2020 10:00 
SKST Děčín B - SKST Baník Most C
 
15. kolo - 15. 02. 2020 16:00 
SKST Baník Most C - SKST Teplice A
 
16. kolo - 16. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - TJ Krupka A
 
17. kolo - 29. 02. 2020 16:00 
Baník Březenecká A - SKST Baník Most C
 
18. kolo - 01. 03. 2020 10:00 
KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Baník Most C
 
19. kolo - 14. 03. 2020 16:00 
SKST Baník Most C - KST Apollo Ústí nad Labem A
 
20. kolo - 15. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A
 
21. kolo - 28. 03. 2020 16:00 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - SKST Baník Most C
 
22. kolo - 29. 03. 2020 10:00 
SK Štětí A - SKST Baník Most C
 
Krajský přebor I. třídy
1. kolo - 28. 09. 2019 16:00 
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D
 
2. kolo - 12. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Slavoj Krásné Březno A
 
3. kolo - 13. 10. 2019 14:00 
SKST Baník Most D - TTC Litoměřice C
 
4. kolo - 26. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A
 
5. kolo - 27. 10. 2019 14:00 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec B
 
6. kolo - 09. 11. 2019 16:00 
TJ Krupka B - SKST Baník Most D
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
SK TTC Duchcov A - SKST Baník Most D
 
8. kolo - 23. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - KST Jirkov C
 
9. kolo - 24. 11. 2019 14:00 
SKST Baník Most D - KST Jirkov B
 
10. kolo - 07. 12. 2019 16:00 
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most D
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SKST Baník Most D
 
12. kolo - 11. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B
 
13. kolo - 25. 01. 2020 16:00 
TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most D
 
14. kolo - 26. 01. 2020 14:00 
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most D
 
15. kolo - 08. 02. 2020 16:00 
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most D
 
16. kolo - 09. 02. 2020 10:00 
TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most D
 
17. kolo - 22. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Krupka B
 
18. kolo - 23. 02. 2020 14:00 
SKST Baník Most D - SK TTC Duchcov A
 
19. kolo - 07. 03. 2020 16:00 
KST Jirkov C - SKST Baník Most D
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
KST Jirkov B - SKST Baník Most D
 
21. kolo - 21. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec A
 
22. kolo - 22. 03. 2020 14:00 
SKST Baník Most D - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B
 
Krajský přebor II. tř. sk.A
1. kolo - 26. 09. 2019 17:00 
KST Kadaň A - SKST Baník Most E
 
2. kolo - 30. 09. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B
 
3. kolo - 11. 10. 2019 18:00 
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E
 
4. kolo - 19. 10. 2019 10:00 
Baník Březenecká B - SKST Baník Most E
 
5. kolo - 21. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Sokol Spořice A
 
6. kolo - 01. 11. 2019 18:00 
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E
 
7. kolo - 04. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Klášterec n/Ohří A
 
8. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
ST Kopisty A - SKST Baník Most E
 
9. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A
 
10. kolo - 25. 11. 2019 18:00 
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E
 
11. kolo - 02. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - KST Libědice A
 
12. kolo - 13. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - KST Kadaň A
 
13. kolo - 24. 01. 2020 18:00 
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E
 
14. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C
 
15. kolo - 03. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - Baník Březenecká B
 
16. kolo - 13. 02. 2020 18:00 
TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most E
 
17. kolo - 17. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C
 
18. kolo - 28. 02. 2020 17:30 
TJ Klášterec n/Ohří A - SKST Baník Most E
 
19. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - ST Kopisty A
 
20. kolo - 10. 03. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E
 
21. kolo - 16. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A
 
22. kolo - 25. 03. 2020 18:00 
KST Libědice A - SKST Baník Most E
 
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo - 30. 09. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
 
2. kolo - 07. 10. 2019 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
 
3. kolo - 14. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
 
4. kolo - 21. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín B
 
5. kolo - 06. 11. 2019 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
 
6. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov E
 
7. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
8. kolo - 27. 11. 2019 18:00 
ST Kopisty B - SKST Baník Most F
 
9. kolo - 02. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov D
 
10. kolo - 09. 12. 2019 17:00 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most F
 
11. kolo - 15. 01. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F
 
12. kolo - 20. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TJ Baník Meziboří B
 
13. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most F
 
14. kolo - 10. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
15. kolo - 17. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
 
16. kolo - 24. 02. 2020 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
 
17. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
 
18. kolo - 09. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín B
 
19. kolo - 18. 03. 2020 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
 
20. kolo - 23. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov E
 
21. kolo - 30. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo - 02. 10. 2019 17:30 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most G
 
2. kolo - 07. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
 
3. kolo - 14. 10. 2019 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most G
 
4. kolo - 21. 10. 2019 17:00 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
 
5. kolo - 04. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
 
6. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
 
7. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
8. kolo - 25. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín B
 
9. kolo - 04. 12. 2019 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most G
 
10. kolo - 09. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - TTC Litvínov E
 
11. kolo - 13. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TJ Sokol Obrnice
 
12. kolo - 22. 01. 2020 18:00 
ST Kopisty B - SKST Baník Most G
 
13. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TTC Litvínov D
 
14. kolo - 10. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
15. kolo - 19. 02. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most G
 
16. kolo - 24. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
 
17. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most G
 
18. kolo - 09. 03. 2020 17:00 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
 
19. kolo - 16. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
 
20. kolo - 23. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
 
21. kolo - 30. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo - 02. 10. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - OÚ Polerady
 
2. kolo - 09. 10. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F
 
3. kolo - 14. 10. 2019 17:30 
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H
 
4. kolo - 23. 10. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most I
 
5. kolo - 06. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov G - BERYTEAM - SKST Baník Most H
 
6. kolo - 12. 11. 2019 18:00 
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
 
7. kolo - 20. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
 
8. kolo - 27. 11. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C
 
9. kolo - 04. 12. 2019 18:30 
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H
 
10. kolo - 11. 12. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov G - BERYTEAM
 
11. kolo - 15. 01. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - OÚ Polerady
 
12. kolo - 22. 01. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F
 
13. kolo - 27. 01. 2020 17:30 
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H
 
14. kolo - 12. 02. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most I
 
15. kolo - 19. 02. 2020 18:00 
TTC Litvínov G - BERYTEAM - SKST Baník Most H
 
16. kolo - 25. 02. 2020 18:00 
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
 
17. kolo - 04. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
 
18. kolo - 11. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C
 
19. kolo - 18. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H
 
20. kolo - 25. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov G - BERYTEAM
 

Bude doplněno