Prvenství bral Vojta Dráždil

with Žádné komentáře

Dne 12. 11. 2022 proběhl v herně stolního tenisu SK Štětí bodovací turnaj kategorie U13 a U15. Turnaje se zúčastnilo celkem rekordních 53 hráčů a hráček. SKST Baník Most reprezentovalo celkem 7 hráčů. Vojta a Martin Dráždilovi, Luboš Feix, Tomáš Srp, Adam Hejč a dva nováčkové Filip Bartes a Vojta Stříbrný.

Turnaj začal zápasy ve skupinách, kdy velkým úspěchem je postup vše našich borců do hlavní soutěže. Zde se už našim borcům dařilo se střídavými úspěchy, kdy přes první kolo postoupil Vojta Dráždil, Tomáš Srp a překvapení turnaje Filip Bartes. Ostatní borci po svých prohrách byli odkázáni na boj o umístění. V další fázi se dařilo už jen Vojtovi Dráždilovi, který nakonec při cestě do finále neztratil ani jediný set, kdy ve finále si poradil s Kateřinou Kubánkovu 3:1 a celý turnaj vyhrál. Filip Bartes v zápase o 15 místo porazila Tomáše Srp a stal se tak při prvním startu druhým nejúspěšnějším hráčem SKST Baníku Most.

Všichni naši borci zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci našeho oddílu. Vojtovi Draždilovi gratulujeme k jeho vítězství v turnaji. Velký dík též patří trenérům Josefu Lukaščukovi a Antonínu Hejčovi za dobré rady našim borcům. V neposlední řadě poděkování rodičům, kteří naše hráče podpořili. Už se těšíme na další turnaj, abychom ukázali, že se stále zlepšujeme.