Aktuálně ...

Milan Bořík jako trenér úspěšné policejní reprezentace
with Žádné komentáře

Ve dnech 19. – 23. září 2019 se na Slovensku v Bratislavě konalo 8. policejní mistrovství Evropy ve stolním tenisu. Zúčastnili se ho policisté z 16 evropských zemí. Více si přečtěte na stránkách POLICIE

2. liga online!
with Žádné komentáře

Online zápis SKST Baník Most vs. TJ Šanov

Vydařený 7. ročník Memoriálů Josefa Lukaščuka a Karla Paďourka
with Žádné komentáře

Již po sedmé stolní tenisté uctili památku svých kamarádů a funkcionářů oddílu Josefa Lukaščuka a Karla Paďourka. V mostecké sportovní hale se v sobotu sešlo celkem 33 příznivců zeleného stolu, kde je již tradičně přivítal Josef Lukaščuk ml. společně s … Celý článek

 

 

Program a výsledky

2.liga mužů sk.A
1. kolo - 28. 09. 2019 15:009:9
SKST Baník Most - TJ Šanov
čtyřhry 0:2, body domácích: Macháček Jan 3:1, Bořík Milan 1:3, Bíma Miroslav 1:3, Holáň Jan 4:0, body hostů: Štepka Miroslav 3:1, Vaculík Petr 2:2, Koděra Filip 2:2, Hejda Václav 0:4 
2. kolo - 12. 10. 2019 14:0010:4
TTC Elizza Praha B - SKST Baník Most
čtyřhry 1:1, body domácích: Krameš Jan 2:1, Šedivý Zdeněk 2:1, Fausek Matěj 2:1, Hlaváček Tomáš 3:0, body hostů: Holáň Jan 2:1, Bíma Miroslav 1:2, Bořík Milan 0:3, Macháček Jan 0:3 
3. kolo - 13. 10. 2019 10:0010:7
SF SKK El Niňo Praha C - SKST Baník Most
čtyřhry 2:0, body domácích: Ezr Václav 1:3, Šíp Martin 3:1, Šálený David 1:2, Kaucký Jakub 3:1, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Holáň Jan 3:1, Bořík Milan 2:2, Macháček Jan 0:3 
4. kolo - 26. 10. 2019 15:00 
TTC Litoměřice - SKST Baník Most
 
5. kolo - 27. 10. 2019 10:00 
SKST Liberec C - SKST Baník Most
 
6. kolo - 09. 11. 2019 15:00 
SKST Baník Most - SK Pedagog ČB
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ Sokol Studená
 
8. kolo - 23. 11. 2019 14:00 
ČZ Strakonice Elektrostav - SKST Baník Most
 
9. kolo - 24. 11. 2019 10:00 
TJ Tatran Sedlčany - SKST Baník Most
 
10. kolo - 07. 12. 2019 15:00 
SKST Baník Most - AC Sparta Praha
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
SKST Baník Most - TJ Sokol Bor
 
12. kolo - 11. 01. 2020 14:00 
TJ Šanov - SKST Baník Most
 
13. kolo - 25. 01. 2020 15:00 
SKST Baník Most - TTC Elizza Praha B
 
14. kolo - 26. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most - SF SKK El Niňo Praha C
 
15. kolo - 08. 02. 2020 15:00 
SKST Baník Most - TTC Litoměřice
 
16. kolo - 09. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most - SKST Liberec C
 
17. kolo - 22. 02. 2020 15:00 
SK Pedagog ČB - SKST Baník Most
 
18. kolo - 23. 02. 2020 10:00 
TJ Sokol Studená - SKST Baník Most
 
19. kolo - 07. 03. 2020 15:00 
SKST Baník Most - ČZ Strakonice Elektrostav
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most - TJ Tatran Sedlčany
 
21. kolo - 21. 03. 2020 16:30 
AC Sparta Praha - SKST Baník Most
 
22. kolo - 22. 03. 2020 10:00 
TJ Sokol Bor - SKST Baník Most
 
3.liga mužů sk.B
1. kolo - 28. 09. 2019 14:009:9
KST Rakovník - SKST Baník Most B
čtyřhry 1:1, body domácích: Přibík Jan 3:1, Vlček Jiří 2:2, Kettner Martin 1:3, Štepka Vladimír 2:2, body hostů: Fencl Jakub 2:2, Klouček Luboš ml. 3:1, Rovner Antonín 1:3, Šťovíček Petr 2:2 
2. kolo - 12. 10. 2019 14:0010:8
SKST Baník Most B - KST Bohnice
čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 3:1, Holovčák Jiří 2:2, Rovner Antonín 2:2, Klouček Luboš ml. 3:1, body hostů: Zábranský Josef 2:1, Bochňák David 1:3, Knobloch Miroslav 2:2, Kadavý Vladimír 0:4, Maršík Richard 1:0 
3. kolo - 13. 10. 2019 10:005:10
SKST Baník Most B - SF SKK El Niňo Praha E
čtyřhry 0:2, body domácích: Fencl Jakub 1:2, Holovčák Jiří 1:2, Rovner Antonín 2:1, Klouček Luboš ml. 1:3, body hostů: Maruniak Dominik 4:0, Špaček Zbyněk 0:3, Plachý Jiří 1:2, Půlpán David 3:0 
4. kolo - 26. 10. 2019 14:00 
SKST Baník Most B - TTC Litoměřice B
 
5. kolo - 27. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - SKST Děčín
 
6. kolo - 09. 11. 2019 16:00 
SKST Liberec E - SKST Baník Most B
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Baník Most B
 
8. kolo - 23. 11. 2019 14:00 
SKST Baník Most B - TTC Bělá p. Bezdězem
 
9. kolo - 24. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most B - TJ AŠ Mladá Boleslav
 
10. kolo - 07. 12. 2019 16:30 
SKST Chodov - SKST Baník Most B
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
SKST Cheb B - SKST Baník Most B
 
12. kolo - 11. 01. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - KST Rakovník
 
13. kolo - 25. 01. 2020 15:00 
KST Bohnice - SKST Baník Most B
 
14. kolo - 26. 01. 2020 10:00 
SF SKK El Niňo Praha E - SKST Baník Most B
 
15. kolo - 08. 02. 2020 15:00 
TTC Litoměřice B - SKST Baník Most B
 
16. kolo - 09. 02. 2020 10:00 
SKST Děčín - SKST Baník Most B
 
17. kolo - 22. 02. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - SKST Liberec E
 
18. kolo - 23. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště
 
19. kolo - 07. 03. 2020 14:00 
TTC Bělá p. Bezdězem - SKST Baník Most B
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
TJ AŠ Mladá Boleslav - SKST Baník Most B
 
21. kolo - 21. 03. 2020 14:00 
SKST Baník Most B - SKST Chodov
 
22. kolo - 22. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most B - SKST Cheb B
 
Divize mužů
1. kolo - 05. 10. 2019 16:0010:6
SKST Baník Most C - TJ Sokol Filipov A
čtyřhry 2:0, body domácích: Holovčák Jiří 3:1, Šťovíček Petr 1:2, Hejč Antonín st. 2:1, Bartes Petr 2:2, body hostů: Franěk Tomáš 3:1, Rambousek Jiří ml. 3:1, Matušek Petr 0:3, Neumann Martin 0:3 
2. kolo - 06. 10. 2019 10:009:9
SKST Baník Most C - SKST Děčín B
čtyřhry 0:2, body domácích: Holovčák Jiří 1:3, Hejč Antonín st. 2:2, Šťovíček Petr 3:1, Bartes Petr 3:1, body hostů: Svěchota Vojtěch 3:1, Grubr Vojtěch 3:1, Hampejs Vladislav 0:4, Kacálková Kristýna 1:3 
3. kolo - 19. 10. 2019 16:00 
SKST Teplice A - SKST Baník Most C
 
4. kolo - 20. 10. 2019 10:00 
TJ Krupka A - SKST Baník Most C
 
5. kolo - 02. 11. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - Baník Březenecká A
 
6. kolo - 03. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - KST Jirkov A - TECHNOLINE
 
7. kolo - 16. 11. 2019 16:00 
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
8. kolo - 17. 11. 2019 10:00 
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C
 
9. kolo - 30. 11. 2019 16:00 
SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A
 
10. kolo - 01. 12. 2019 10:00 
SKST Baník Most C - SK Štětí A
 
11. kolo - 14. 12. 2019 16:00 
TTC Litvínov A - SKST Baník Most C
 
12. kolo - 19. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - TTC Litvínov A
 
13. kolo - 01. 02. 2020 16:00 
TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C
 
14. kolo - 02. 02. 2020 10:00 
SKST Děčín B - SKST Baník Most C
 
15. kolo - 15. 02. 2020 16:00 
SKST Baník Most C - SKST Teplice A
 
16. kolo - 16. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - TJ Krupka A
 
17. kolo - 29. 02. 2020 16:00 
Baník Březenecká A - SKST Baník Most C
 
18. kolo - 01. 03. 2020 10:00 
KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Baník Most C
 
19. kolo - 14. 03. 2020 16:00 
SKST Baník Most C - KST Apollo Ústí nad Labem A
 
20. kolo - 15. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A
 
21. kolo - 28. 03. 2020 16:00 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - SKST Baník Most C
 
22. kolo - 29. 03. 2020 10:00 
SK Štětí A - SKST Baník Most C
 
Krajský přebor I. třídy
1. kolo - 28. 09. 2019 17:005:10
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D
čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Vratislav 2:1, Fencl Lukáš 1:2, Glajc Martin 0:3, Piskáček Ondřej 1:3, body hostů: Záruba David 3:1, Skružný Vratislav 2:1, Městka Petr 2:1, Vaník Jiří ml. 2:1 
2. kolo - 12. 10. 2019 10:0010:8
SKST Baník Most D - TJ Slavoj Krásné Březno A
čtyřhry 0:2, body domácích: Vaník Jiří ml. 1:3, Skružný Vratislav 2:2, Městka Petr 4:0, Záruba David 3:1, body hostů: Weichart Martin 2:2, Skopec Pavel 2:2, Mašek Lubomír 1:3, Brázda Zdeněk 1:3 
3. kolo - 13. 10. 2019 14:006:10
SKST Baník Most D - TTC Litoměřice C
čtyřhry 2:0, body domácích: Záruba David 2:2, Skružný Vratislav 0:3, Chalupa Radek 1:2, Městka Petr 1:3, body hostů: Pospíšil Václav 3:1, Steif Richard 3:1, Brhovský Václav 2:1, Balcar František 2:1 
4. kolo - 26. 10. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Spartak Lubenec A
 
5. kolo - 27. 10. 2019 10:00
výměna pořadatelství
 
TJ Sever Žatec B - SKST Baník Most D
 
6. kolo - 09. 11. 2019 16:00 
TJ Krupka B - SKST Baník Most D
 
7. kolo - 10. 11. 2019 10:00 
SK TTC Duchcov A - SKST Baník Most D
 
8. kolo - 23. 11. 2019 10:00 
SKST Baník Most D - KST Jirkov C
 
9. kolo - 24. 11. 2019 14:00 
SKST Baník Most D - KST Jirkov B
 
10. kolo - 07. 12. 2019 16:00 
TJ Sever Žatec A - SKST Baník Most D
 
11. kolo - 08. 12. 2019 10:00 
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SKST Baník Most D
 
12. kolo - 11. 01. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B
 
13. kolo - 25. 01. 2020 16:00 
TJ Slavoj Krásné Březno A - SKST Baník Most D
 
14. kolo - 26. 01. 2020 14:00 
TTC Litoměřice C - SKST Baník Most D
 
15. kolo - 08. 02. 2020 10:00 
TJ Spartak Lubenec A - SKST Baník Most D
 
16. kolo - 09. 02. 2020 14:00
výměna pořadatelství
 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec B
 
17. kolo - 22. 02. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Krupka B
 
18. kolo - 23. 02. 2020 14:00 
SKST Baník Most D - SK TTC Duchcov A
 
19. kolo - 07. 03. 2020 16:00 
KST Jirkov C - SKST Baník Most D
 
20. kolo - 08. 03. 2020 10:00 
KST Jirkov B - SKST Baník Most D
 
21. kolo - 21. 03. 2020 10:00 
SKST Baník Most D - TJ Sever Žatec A
 
22. kolo - 22. 03. 2020 14:00 
SKST Baník Most D - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B
 
Krajský přebor II. tř. sk.A
1. kolo - 26. 09. 2019 17:003:15PHV,R
KST Kadaň A - SKST Baník Most E
čtyřhry 0:2, body domácích: Bartl Michal 1:3, Otruba Marek 0:4, Bartl Tomáš 0:4, Budjač René 2:2, body hostů: Ruta Vladimír 2:2, Záruba David 4:0, Chalupa Radek 3:1, Schmoranz Pavel 4:0 
2. kolo - 30. 09. 2019 18:0015:3
SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B
čtyřhry 1:1, body domácích: Mandík Ladislav 4:0, Chalupa Radek 3:1, Záruba David 4:0, Ruta Vladimír 3:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 0:4, Kieswetter Vojtěch st. 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Šašek Vladimír 0:4 
3. kolo - 11. 10. 2019 18:00
náhradní herna ve 2. podlaží
4:14
TTC Litvínov C - SKST Baník Most E
čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 2:2, Čmerda Ondřej 1:3, Bláha Petr 0:4, Glajc Martin 0:2, Brožová Alena 0:2, body hostů: Záruba David 4:0, Ruta Vladimír 2:2, Chalupa Radek 4:0, Fiška Václav 3:1 
4. kolo - 19. 10. 2019 10:00 
Baník Březenecká B - SKST Baník Most E
 
5. kolo - 21. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Sokol Spořice A
 
6. kolo - 01. 11. 2019 18:00 
TJ Sever Žatec C - SKST Baník Most E
 
7. kolo - 04. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Klášterec n/Ohří A
 
8. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
ST Kopisty A - SKST Baník Most E
 
9. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - Sokol Horní Jiřetín A
 
10. kolo - 25. 11. 2019 18:00 
TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most E
 
11. kolo - 02. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most E - KST Libědice A
 
12. kolo - 13. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - KST Kadaň A
 
13. kolo - 24. 01. 2020 18:00 
TJ Spartak Lubenec B - SKST Baník Most E
 
14. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TTC Litvínov C
 
15. kolo - 03. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - Baník Březenecká B
 
16. kolo - 13. 02. 2020 18:00 
TJ Sokol Spořice A - SKST Baník Most E
 
17. kolo - 17. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Sever Žatec C
 
18. kolo - 28. 02. 2020 17:30 
TJ Klášterec n/Ohří A - SKST Baník Most E
 
19. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - ST Kopisty A
 
20. kolo - 10. 03. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín A - SKST Baník Most E
 
21. kolo - 16. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most E - TJ Baník Meziboří A
 
22. kolo - 25. 03. 2020 18:00 
KST Libědice A - SKST Baník Most E
 
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo - 30. 09. 2019 18:0015:3
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jan 4:0, Hofmann Martin st. 3:1, Písařík Karel 4:0, Basák Josef 3:1, body hostů: Opolský František 1:3, Nosek Jaroslav 0:4, Loefner Tomáš 1:3, Pech Martin 0:4 
2. kolo - 07. 10. 2019 18:004:14
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
čtyřhry 0:2, body domácích: Čmerda Tomáš 0:4, Čmerda Ondřej 0:4, Brožová Alena 1:3, Jankovič Štěpán 3:1, body hostů: Srp Pavel 2:0, Hofmann Martin st. 3:1, Mandík Ladislav 4:0, Sebránek Jan 3:1, Fiška Václav 0:2 
3. kolo - 14. 10. 2019 18:0017:1
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
čtyřhry 2:0, body domácích: Sebránek Jan 4:0, Mandík Ladislav 4:0, Basák Josef 3:1, Hofmann Martin st. 2:0, Fiška Václav 2:0, body hostů: Bambas Jiří 0:4, Zázvorka Jan 0:4, Bednář Pavel 0:4, Heissler Ladislav 1:3 
4. kolo - 21. 10. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín B
 
5. kolo - 06. 11. 2019 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
 
6. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov E
 
7. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
8. kolo - 27. 11. 2019 18:00 
ST Kopisty B - SKST Baník Most F
 
9. kolo - 02. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov D
 
10. kolo - 09. 12. 2019 17:30 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most F
 
11. kolo - 15. 01. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F
 
12. kolo - 20. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TJ Baník Meziboří B
 
13. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most F
 
14. kolo - 10. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
15. kolo - 17. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - ST Kopisty B
 
16. kolo - 24. 02. 2020 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most F
 
17. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice
 
18. kolo - 09. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín B
 
19. kolo - 18. 03. 2020 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F
 
20. kolo - 23. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - TTC Litvínov E
 
21. kolo - 30. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo - 02. 10. 2019 17:308:10
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most G
čtyřhry 1:1, body domácích: Košťálek Tomáš 2:2, Cibrik Martin 0:4, Pech Adam 2:2, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Beneš Jan 2:2, Miškolci Milan 3:1, Skopec Karel 1:3, Hrodek Šimon 3:1 
2. kolo - 07. 10. 2019 18:0013:5
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
čtyřhry 1:1, body domácích: Hrodek Šimon 4:0, Wachtel Antonín 2:2, Beneš Jan 2:2, Hrdý Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Král Erich 1:2, Hosták Marcel 1:3, Burš Ivan 2:2, Hejna Martin 0:4, WO 0:1 
3. kolo - 14. 10. 2019 18:009:9
TTC Litvínov E - SKST Baník Most G
čtyřhry 1:1, body domácích: Plzák Jindřich 4:0, Kovařík Roman 3:1, Rytich Milan 1:3, Pich Jan st. 0:4, body hostů: Miškolci Milan 2:2, Hrdý Zdeněk 2:2, Beneš Jan 1:3, Hrodek Šimon 3:1 
4. kolo - 21. 10. 2019 17:30 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
 
5. kolo - 04. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
 
6. kolo - 11. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
 
7. kolo - 18. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
8. kolo - 25. 11. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín B
 
9. kolo - 04. 12. 2019 17:30 
TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most G
 
10. kolo - 09. 12. 2019 18:00 
SKST Baník Most G - TTC Litvínov E
 
11. kolo - 13. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TJ Sokol Obrnice
 
12. kolo - 22. 01. 2020 18:00 
ST Kopisty B - SKST Baník Most G
 
13. kolo - 27. 01. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TTC Litvínov D
 
14. kolo - 10. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most F - SKST Baník Most G
 
15. kolo - 19. 02. 2020 17:30 
Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most G
 
16. kolo - 24. 02. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B
 
17. kolo - 02. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov E - SKST Baník Most G
 
18. kolo - 09. 03. 2020 17:30 
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G
 
19. kolo - 16. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - ST Kopisty B
 
20. kolo - 23. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov D - SKST Baník Most G
 
21. kolo - 30. 03. 2020 18:00 
SKST Baník Most G - SKST Baník Most F
 
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo - 02. 10. 2019 18:3018:0
SKST Baník Most H - OÚ Polerady
čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Antonín 4:0, Sebránek Jan 4:0, Hleba Vladyslav 4:0, Basák Josef 4:0, body hostů: Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Pavel 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 0:4, Janda Adam 0:2 
2. kolo - 09. 10. 2019 18:3017:1
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F
čtyřhry 2:0, body domácích: Wachtel Antonín 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, Basák Josef 4:0, body hostů: Hojdar Adam 0:4, Novotný Jan 0:4, Němečková Adéla 0:4, Hojdar David 1:3 
3. kolo - 14. 10. 2019 17:3018:0wo
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H
 
4. kolo - 23. 10. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most I
 
5. kolo - 06. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov G - BERYTEAM - SKST Baník Most H
 
6. kolo - 12. 11. 2019 18:00 
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
 
7. kolo - 20. 11. 2019 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
 
8. kolo - 27. 11. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C
 
9. kolo - 04. 12. 2019 18:30 
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H
 
10. kolo - 11. 12. 2019 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov G - BERYTEAM
 
11. kolo - 15. 01. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - OÚ Polerady
 
12. kolo - 22. 01. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F
 
13. kolo - 27. 01. 2020 17:30 
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H
 
14. kolo - 12. 02. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - SKST Baník Most I
 
15. kolo - 19. 02. 2020 18:00 
TTC Litvínov G - BERYTEAM - SKST Baník Most H
 
16. kolo - 25. 02. 2020 18:00 
OÚ Polerady - SKST Baník Most H
 
17. kolo - 04. 03. 2020 18:00 
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H
 
18. kolo - 11. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C
 
19. kolo - 18. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H
 
20. kolo - 25. 03. 2020 18:30 
SKST Baník Most H - TTC Litvínov G - BERYTEAM
 

Bude doplněno